دیدار دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا با مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مدیر کل حراست و مشاور استاندار و مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین

حضور فعال شهرداری بوئین زهرا در نمایشگاه دستاورد‌ها و توانمندی‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

دکتر حسین غیاثوند شهردار بوئین زهرا در دیدارهای جداگانه ای با مصطفی صالحی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مرتضی سمیعی مشاور و مدیر کل حراست و مرتضی علیخانی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین، سمت های جدید ایشان را تبریک گفته و با آنها به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار مدیر کل دفتر امور شهری ضمن رضایت از عملکرد یکساله مجموعه شهرداری بوئین زهرا و تقدیر از عملیاتی نمودن برنامه های پیش بینی شده، اعلام نمود: با پیگیری های انجام شده خبرهای خوشی در انتظار شهرداری های استان خواهد بود.

مدیر کل حراست و مشاور استاندار ابراز نمود: با همکاری کلیه نهادها و دستگاه های اجرایی استان، انشالله شرایط را برای خدمت صادقانه مدیران دلسوز در حوزه های مختلف فراهم خواهیم آورد.

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری اظهار امیدواری نمود: با ایجاد تعامل با کلیه دستگاه ها، گامی بلند در جهت جذب سرمایه گذاران در استان بر خواهیم داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *