مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی بوئین زهرا و حومه: راه اندازی تست چشمی در مرکز معاینه فنی خودرو سبک شهر بوئین زهرا

دکتر غیاثوند در جلسه معاونین و مدیران شهرداری بوئین زهرا: همزمان با دهه کرامت جشنواره صبحانه سالم در مورخه 1397/04/27 در محل پارک بانوان برگزار می گردد.
مسئول امور قراردادهای شهرداری: علاقمندان جهت دریافت اسناد مناقصه و مزایده از تاریخ هشتم مرداد ماه به واحد امور قراردادها مراجعه نمایند.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی بوئین زهرا و حومه  گفت: پروژه احداث و راه اندازی سالن تست چشمی شهر بوئین زهرا از اردیبهشت سالجاری آغاز گردید  و بر اساس زمان بندی تعیین شده در مدت دو ماه به مرحله بهره برداری رسید.

 مهندس علی اصغر پورقاسم مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی بوئین زهرا و حومه  با اشاره به سیاست و راهبرد سازمان حمل و نقل شهر بوئین زهرا و حومه برای فراهم نمودن زیر ساخت های حوزه حمل و نقل و خدمات رسانی مطلوب به رانندگان اظهار داشت : با توجه به حجم گسترده رانندگان و مراجعه کنندگان به مرکز معاینه فنی خودرو سبک بوئین زهرا و درخواست رانندگان احداث و راه اندازی تست چشمی در دستور این سازمان قرارگرفت.

وی ادامه داد : پروژه احداث و راه اندازی سالن تست چشمی شهر بوئین زهرا از اردیبهشت سالجاری آغاز گردید  و بر اساس زمان بندی تعیین شده در مدت دو ماه به مرحله بهره برداری رسید.

پورقاسم خاطرنشان کرد : در مجموع جهت احداث مرکز تست چشمی سازمان حمل و نقل همگانی بوئین زهرا بیش از 150 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

 مدیر عامل سازمان حمل و نقل بوئین زهرا و حومه  تصریح ساخت  :  قبل از راه اندازی تست چشمی سالانه  8000 هزار خودرو برای انجام مراحل معاینه فنی به مرکز معاینه فنی بوئین زهرا مراجعه می کردند که با راه اندازی تست چشمی تعداد مراجعه کنندگان به مرکز معاینه فنی بوئین زهرا به بیش از 11 هزار خواهد رسید.

این مقام مسئول افزود : با بهره برداری از تست چشمی معاینه فنی خودروهای گازسوز  به استثناء تست مخازن در مرکز معاینه فنی بوئین زهرا کارسازی می شود .

پورقاسم گفت :  راه اندازی تست مخازن نیز در دستور کار سازمان حمل و نقل بوئین زهرا قراردارد .

 وی خاطرنشان کرد : مرکز تست چشمی بوئین زهرا چهارمین مرکزتست چشمی در سطح استان قزوین است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *