کلنگ زنی فرهنگسرای امام‌ رضا(ع) در شهر بوئین‌ زهرا
راه اندازی دومین ایستگاه درون شهری

جلسه بررسی ورودی های شهر با حضور شهردار، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر و نمایندگان ادارات شهر بوئین زهرا با هدف بررسی و حل مشکلات پیرامون ورودی های شهر با تعامل شهرداری و سایر دستگاههای ذیربط.

بحث سیما و نمای شهری یکی از دغدغه های جدی مدیریت شهری است و از مطالبات مقام معظم رهبری از مدیران شهری و دیگر مسئولان به شمار می رود.

در همین راستا شهرداری بوئین زهرا اولین جلسه بررسی ساماندهی ورودی های شهر بوئین زهرا را در سالن جلسات شهرداری برگزار نمود.

در این جلسه که شهردار بوئین زهرا ،رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر و نمایندگانی از فرمانداری ،پلیس راه، راهنمایی و رانندگی ،اداره برق، راهداری ، کارشناسان شهرداری و… حضور داشتند پیرامون مسائل مربوط به ورودی های شهر و نقش دستگاه ها و سایر ادارات بحث و تبادل نظر شد.

 

در این جلسه دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا بیان داشت :

نباید اجازه دهیم چهره ورودی شهر وضعیت موجود را داشته باشد. وی از اعضای شورا و سایر دستگاهها خواست تا با همکاری و تعامل با شهرداری وضعیت های موجود را ساماندهی کنند. مردم از مسئولان انتظار دارند مبادی ورودی و معابر سطح شهر را که روزانه در دید عموم قرار دارد و با زندگی، امنیت و آرامش روانی مردم ارتباط دارد ساماندهی کنند. شهرداری آماده است با امکان سنجی و بررسی مسائل با تعامل و همکاری سایر دستگاهها مشکلات را در طی مراحل مشخص رفع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *