عفاف و حجاب منشاُ فطری و در سرتاسر جهان و تمامی ادیان و فرهنگ ها ریشه تاریخی دارد.

“افزایش 588 درصدی درآمد حاصل از عوارضات صنفی شهرداری بوئین زهرا”
عملیات جهادی آهک پاشی جداول و انهار سطح شهر بوئین زهرا

شهردار بوئین زهرا در گردهمایی حافظان حریم خانواده: عفاف و حجاب منشاُ فطری و در سرتاسر جهان و تمامی ادیان و فرهنگ ها ریشه تاریخی دارد.

 

دکتر غیاثوند در گردهمایی مورخه 1397/04/21 با عنوان حافظان حریم خانواده که با شعار “من خانواده ام را دوست دارم”  به مناسبت هفته عفاف و حجاب در محوطه پارک بانوان شهرداری برگزار شده بود،  ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه “س” و امام رضا “ع”، عفاف و حجاب را امری فطری دانست که در سرتاسر جهان و تمامی ادیان و فرهنگ ها ریشه تاریخی دارد.

شهردار بوئین زهرا: جوامع غربی رسیدن به منافع خود را در گرو فاصله انداختن مردم سایر کشورها از اصالت های خود و خانواده می بینند. افرادی که منشا اثر در جامعه هستند، عموماً در خانواده های با بنیان قوی و مستحکم رشد یافته اند. تلاش کنیم بخش های مختلف جامعه با فرهنگ غنی ایرانی اسلامی آشنا شده و خود مخابره کننده عفت و متخلق به اخلاق اسلامی باشند تا بتوانیم مقدمات ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود “عج” را فراهم سازیم.

دکتر غیاثوند در پایان صحبت های خود جزئیات “جشنواره صبحانه سالم” را که همزمان با میلاد حضرت معصومه “س” و روز دختر با هدف مشارکت شهروندان در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و ترویج فرهنگ استفاده از صبحانه سالم و معرفی غذاهای سالم ایرانی در محل پارک بانوان برگزار خواهد شد، به سمع و نظر شرکت کنندگان در گردهمایی رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *