فرصت استثنایی سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای ده پروژه خدماتی و رفاهی شهرداری بوئین زهرا

استقبال بی نظیر بانوان بوئین زهرایی از جشنواره صبحانه سالم
پورقاسم مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی بوئین زهرا و حومه خبرداد : شهر ترافیک بوئین زهرا آماده بهره برداری می باشد.

غیاثوند شهردار بوئین زهرا خبرداد:فرصت استثنایی سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای ده پروژه خدماتی و رفاهی شهرداری بوئین زهرا.

 شهردار بوئین زهرا نگاه بلند مدت به توسعه شهری  در تمامی حوزه ها را یکی از شاخص های اصلی و مهم مدیریت فعلی شهر بوئین زهرا ذکر کرد و تصریح ساخت : شهرداری بوئین زهرا در راستای توسعه پایدار و متوازن با استفاده از نظرات کارشناسان حوزه مدیریت شهری اقدام به تدوین و تهیه برنامه چشم انداز بلند مدت جهت برون رفت از مشکلات و چالش های پیش رو از جمله نداشتن  درآمد پایدار نموده است.

این مقام مسئول راه اندازی شورای عالی سرمایه گذاری  در شهرداری بوئین زهرا را برای اولین بار ، در چارچوب شیوه نامه ابلاغی  وزیر محترم کشور دانست و گفت: حوزه سرمایه گذارى و جذب مشارکتهاى مردمى شهرداری بوئین زهرا بلافاصله پس از تشکیل ، کار مطالعات دقیق علمی و میدانی را جهت  شناسایی ظرفیت های شهر بوئین زهرا برای معرفی به سرمایه گذاران بخش خصوص را آغاز کرد . 

شهردار بوئین زهرا تاکید کرد : ده  پروژه آماده و تعریف شده  با استفاده از ظرفیت و خط اعتباری بخش خصوصی به مرحله اجراء در خواهد آمد.

غیاثوند اظهار داشت : پروژه های ده گانه شهرداری بوئین زهرا برای مشارکت بخش خصوصی در حوزه های  خدماتی ،  رفاهی ، مبلمان شهری ، عبور و مرور ،  تجاری،  ورزشی ، تفریحی  و … آماده شده است.

این مقام مسئول افزود : با اجراء و بهره برداری از پروژه های ده گانه شهر بوئین زهرا گام بلندی را در جهت ایجاد درآمد پایدار و همچنین شهری توسعه یافته برخواهد داشت.

شهرداربوئین زهرا گفت : قطعا شرایط بوجود آماده در شهر بوئین زهرا فرصت استثنایی برای مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی است. لذا انتظار این است که سرمایه گذاران بخش خصوصی از فرصت بوجود آمده نهایت بهره برداری را داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *