بازدید میدانی امام جمعه بوئین زهرا به همراه شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی شهرداری بوئین زهرا

اختتامیه هفته نکوداشت بوئین زهرا با همایش بزرگ پیاده روی خانواده و با استقبال گرم علاقمندان به ورزش برگزار شد.
برای اولین بار: کاشت، داشت و برداشت ذرت علوفه ای توسط شهرداری بوئین زهرا

حجه الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه محترم بوئین زهرا به همراه شهردار و اعضا شورای شهر، از پروژه های عمرانی تکمیل شده و در حال ساخت شهرداری بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا در بازدید حجه الاسلام والمسلمین رضوانی از پروژه محور شهید بهشتی به زیرسازی اصولی و رفع مشکل قنوات موجود که در حین زیرسازی با آنها برخورد شده، اشاره و در این رابطه اضافه کرد: با توجه به ترانزیت بودن این محور و تردد ماشین آلات سنگین نیاز مبرمی به زیرسازی اصولی وجود داشت که حوزه فنی و عمرانی به زیرسازی محور اقدام نمود و پس از آن بخشی بتن مسلح و بخشی بتن الیافی اجرا گردید که در نوع خود شاخص می باشد و هزینه دائمی نگهداری این محور را به حداقل رسانده و باعث صرفه جویی در طولانی مدت می گردد.

  پس از پروژه محور شهید بهشتی، از پروژه بوستان مهر بازدید بعمل آمد. دکتر غیاثوند در رابطه با این پروژه اینگونه گزارش داد: بوستان مهر که در دوره کوتاهی احداث شده، توسط دکتر زاهدی استاندار محترم در دهه فجر سال 96 کلنگ زنی گردید و در هفته دولت سال 97 به بهره برداری رسید و بر اساس اصول مهندسی و با بهترین کیفیت سازگار با اقلیم و زیبایی ساخته شده است.

پروژه دیگری که مورد بازدید امام جمعه محترم قرار گرفت، پروژه احداث کتابخانه عمومی و فرهنگسرای امام رضا “ع” شهرداری بوئین زهرا بود که شهردار  به سرعت ساخت این پروژه اشاره نمود و افزود این پروژه در زمینی به وسعت 1200 مترمربع توسط شهرداری در زیربنایی به همین ابعاد در کنار فرهنگسرای امام رضا “ع” (با زیربنای 2300 مترمربع)، در حال ساخت است و به زودی مراحل سفت کاری آن به پایان می رسد.

در بازدید از پروژه محور سلامت که در مسیر منطقه گردشگری امام علی“ع” در حال ساخت می باشد، شهردار بوئین زهرا به اتمام زیرسازی 6 کیلومتری این مسیر اشاره و در این رابطه افزود: فنداسیون روشنایی های این مسیر به پایان رسیده و آماده نصب تیرهای روشنایی می باشد و به زودی روسازی محور آن نیز با بتن غلطکی رنگی که کاری تخصصی و جدید است، در دستور کار قرار می گیرد.

در این بازدید ها امام جمعه محترم به جهادی، اصولی و مهندسی ساز بودن تمامی پروژه های مورد بازدید اشاره کرد و از حجم و تعداد قابل ملاحظه فعالیت های شهرداری در وضعیت اقتصادی نامطلوب فعلی ابراز خرسندی نمود و افزود: مدیریت و پرسنل شهرداری در این مدت بسیار جهادی، انقلابی و علمی عمل نموده اند و پروژه های انجام شده با کیفیت بسیار مطلوب اجرا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *