تقدیر از دکتر غیاثوند در همایش فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری مدیریت شهری در شهر مقدس مشهد

بازدید دکتر غیاثوند شهردار، مدیران و جمعی از کارکنان شهرداری بوئین زهرا از نمایشگاه مبلمان شهری، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی گیلان
تقدیر و تشکر مجموعه کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری بوئین زهرا از دکتر غیاثوند

همایش فرصت های سرمایه گذاری اقتصادی و سرمایه گذاری مدیریت شهری، با حضور جمع کثیری از شهرداران، اعضاء شوراهای اسلامی شهر، مسئولین حوزه های مرتبط و سرمایه گذاران بخش خصوصی، 16 آذر ماه در شهر مقدس مشهد برگزار شد.

در این همایش که با هدف بررسی راهکارهای نوین تامین مالی و جذب سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهری منجمله فضاهای سبز شهری، اجتماعی فرهنگی، خدمات شهری، اماکن تفریحی توریستی، نوسازی بافت های فرسوده و روش های ایجاد درآمد پایدار شهری برگزار شد، دکتر ندیم پدر سرمایه گذاری شهرداری های ایران راه حل هایی جهت ایجاد فرصت تعامل سرمایه گذاران با شهرداری ها برای توسعه شهری، روش های تامین مالی پروژه های تولیدی و خدماتی در قالب مشارکت از طریق منابع داخلی و خارجی، فراهم آوردن بستر و زمینه مناسب برای تشویق سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات از طرف شهرداری ارائه نمود.

همچنین تبادل اطلاعات و تجربه شهرداران و سایر حاضرین در فضایی صمیمانه، ارائه پیشنهادات اجرایی در راستای سرمایه گذاری و جذب مشارکت از نکات حائز اهمیت این همایش می باشد.

در پایان این همایش از دست اندرکاران و مسئولین موفق حوزه سرمایه گذاری تقدیر بعمل آمد، از دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا به صورت ویژه تجلیل گردید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *