بازدید دکتر غیاثوند به همراه جمعی از مدیران شهرداری از پروژه های در حال اجرای منطقه گردشگری امام علی “ع”.

تقدیر و تشکر مجموعه کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری بوئین زهرا از دکتر غیاثوند
آگهی مناقصه و مزایده عمومی یک مرحله ای شهرداری بوئین زهرا

دکتر غیاثوند به همراه جمعی از مدیران شهرداری از دو پروژه در حال اجرای زمین بازی استاندارد کودکان و باغ پرندگان واقع در منطقه گردشگری امام علی “ع” بازدید بعمل آوردند.

شهردار بوئین زهرا ضمن بازدید از مراحل آماده سازی زمین بازی کودکان بیان نمود: مدیریت شهری همواره به دنبال افزایش سرانه فضای سبز  و اماکن تفریحی برای شهروندان و به خصوص برای کودکان بوده و استانداردسازی این فضاها جهت کاهش حوادث احتمالی، مورد توجه ویژه مجموعه شهرداری می باشد.

 دکتر غیاثوند در ادامه بر انتخاب و تهیه وسایل بازی ایمن و منطبق با استانداردهای تعریف شده و با مصالح بادوام و مستحکم در راستای حفظ ایمنی کودکان و نونهالان عزیز تاکید نمود.

   بتن ریزی فاز اول زمین بازی کودکان منطقه گردشگری امام علی “ع” در فضایی محصور شده به مساحت تقریبی 600 مترمربع به اتمام رسیده  و در حال آماده سازی جهت نصب کفپوش های استاندارد و وسایل بازی و بهره برداری در ایام نوروز 98 می باشد.

لازم به توضیح می باشد با دستور دکتر غیاثوند و به همت واحد فضای سبز شهرداری، کلیه وسایل بازی غیر استاندارد موجود شناسایی و  از پارک ها و بوستان های سطح شهر جمع آوری گردیده بود.

 شهردار بوئین زهرا و مدیران شهری در ادامه از فضای در نظر گرفته شده جهت احداث باغ پرندگان بازدید نمودند.

پروژه باغ پرندگان منطقه گردشگری آق امام با هدف ایجاد فضای زیبا و دلنشین برای شهروندان و مسافران و گردشگران و شناسایی و معرفی گونه هایی از پرندگان در حال انجام می باشد.

در باغ پرندگان بوستان امام علی “ع” قفسه هایی برای پرندگان ساخته و نصب شده و مراحل مطالعات جهت فضاسازی و مسقف نمودن با سازه های فلزی در حال انجام می باشد تا پس از اتمام عملیات آماده سازی محیط نسبت به انتقال گونه های مختلف پرندگان منطبق با شرایط آب و هوایی منطقه، اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *