دیدار دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا با مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مدیر کل حراست و مشاور استاندار و مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین

حضور فعال شهرداری بوئین زهرا در نمایشگاه دستاورد‌ها و توانمندی‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی
دیدار نوروزی پرسنل خدوم شهرداری با دکتر حسین غیاثوند شهردار بوئین زهرا

دکتر حسین غیاثوند شهردار بوئین زهرا در دیدارهای جداگانه ای با مصطفی صالحی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مرتضی سمیعی مشاور و مدیر کل حراست و مرتضی علیخانی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین، سمت های جدید ایشان را تبریک گفته و با آنها به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار مدیر کل دفتر امور شهری ضمن رضایت از عملکرد یکساله مجموعه شهرداری بوئین زهرا و تقدیر از عملیاتی نمودن برنامه های پیش بینی شده، اعلام نمود: با پیگیری های انجام شده خبرهای خوشی در انتظار شهرداری های استان خواهد بود.

مدیر کل حراست و مشاور استاندار ابراز نمود: با همکاری کلیه نهادها و دستگاه های اجرایی استان، انشالله شرایط را برای خدمت صادقانه مدیران دلسوز در حوزه های مختلف فراهم خواهیم آورد.

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری اظهار امیدواری نمود: با ایجاد تعامل با کلیه دستگاه ها، گامی بلند در جهت جذب سرمایه گذاران در استان بر خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *