آیین افتتاح پروژه های شهرداری بوئین زهرا با حضور مسئولین شهرستان

شما هم دعوتید! “آئین افتتاح پروژه های شهرداری بوئین زهرا”
در آستانه کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین، کوچه های شهر بوئین زهرا با تابلوهای معرفی شهداء گرانقدر شهر عطرآگین می شوند.

با همراهی مردم فهیم و به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بوئین زهرا، پروژه های زیرسازی، بتن ریزی و آسفالت بلوار شهید بهشتی، تلویزیون شهری، بازآفرینی میدان مادر به ارزش بیست میلیارد ریال با حضور امام جمعه محترم و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

دکتر غیاثوند در خلال افتتاح پروژه ها اظهار داشت: طرح ها و پروژه هایی که امروز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند همگی در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم شریف بوئین زهرا می باشد. شهردار بوئین زهرا اضافه نمود: نود درصد بار ترافیکی و تردد ماشین آلات در محور شهید بهشتی مربوط به محورهای مواصلاتی ترانزیتی کشوری بوده که متاسفانه همکاری لازم در خصوص اجرای پروژه زیرسازی، بتن ریزی و آسفالت بلوار شهید بهشتی توسط نهادهای ذیربط صورت نپذیرفت و شهرداری با ظرفیت های موجود خود و بصورت کاملا علمی و فنی این پروژه را عملیاتی و به مرحله بهره برداری رساند.

این مقام مسئول در افتتاح پروژه بازآفرینی میدان مادر ابراز داشت: در راستای بهبود عبور و محیط شهری بازآفرینی المان و محوطه میدان مادر در دستور کار قرار گرفت و این امر با رعایت ضوابط فنی و اقلیمی و با کیفیت مورد انتظار صورت پذیرفت.

شهردار بوئین زهرا در آیین افتتاح تلویزیون شهری اظهار داشت: توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی شهر از دغدغه های مهم مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده و نیز در راستای اطلاع رسانی شفاف و موثر اخبار و رویدادهای شهری و ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان، اقدام به خرید و نصب تلویزیون شهری گردید. 

حجه الاسلام والمسلمین رضوانی امام جمعه محترم بوئین زهرا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار، شورای اسلامی شهر و پرسنل زحمتکش شهرداری در اجرای پروژه ها؛ بیان نمود: خدمت رسانی به مردم عبادت است و کسب رضایت مردم از توصیه های مقام معظم رهبری به مسئولین امر بوده و بحمدا… تیم مدیریت شهری بخوبی این مهم را به انجام رسانیده اند. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *