در آستانه کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین، کوچه های شهر بوئین زهرا با تابلوهای معرفی شهداء گرانقدر شهر عطرآگین می شوند.

آیین افتتاح پروژه های شهرداری بوئین زهرا با حضور مسئولین شهرستان
فراخوان عمومی سرمایه گذاری و مشارکت در 16 پروژه شهری شهرداری بوئین زهرا

 به گزارش روابط عمومی شهرداری در روز سه شنبه دوم آبان ماه و در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان ابا عبدا… الحسین “ع”، دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا به همراه اعضاء شورای شهر، معاونین، حجت الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه شهر و رییس بنیاد شهید شهرستان در منزل شهید والامقام کریم خانی حضور یافتند و از نزدیک با خانواده محترم ایشان دیدار نمودند.

 دکتر غیاثوند در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از خانواده معظم شهید عبدالرضا کریم خانی بیان داشت: عزّت و امنیت کنونی جامعه اسلامی ما مدیون خون شهداء است و کلیه مردم و مسئولین خود را موظف به  پاسداشت خون این عزیزان می دانند.

شهردار بوئین زهرا در حاشیه این دیدار اظهار داشت: در آستانه کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین تابلوهای معرفی کلیه شهداء شهر بوئین زهرا که مزین به نام شهید، محل شهادت و تاریخ شهادت می باشد؛ آماده شده و تا پایان هفته آینده کلیه تابلوها نصب خواهند شد.

در این راستا تابلوی معرفی شهید عبدالرضا کریم خانی همزمان با دیدار از خانواده محترم ایشان، در کوچه بنام این شهید عزیز نصب گردید.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *