ارائه گزارش عملکرد یکساله شهرداری بوئین زهرا توسط دکتر غیاثوند در میعادگاه نماز جمعه

با میزبانی شایسته شهرداری بوئین زهرا؛ جلسه مجمع شهرداران استان قزوین در شهرداری بوئین زهرا برگزار شد
بازدید دکتر غیاثوند شهردار، مدیران و جمعی از کارکنان شهرداری بوئین زهرا از نمایشگاه مبلمان شهری، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی گیلان

دکتر غیاثوند شهردار بوئین زهرا به همراه معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان شهرداری درجمع نمازگزاران نماز جمعه این هفته شهر بوئین زهرا حاضر شده و گزارش عملکرد یکساله ارائه نمودند.

دکتر غیاثوند در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا، به ارائه گزارش عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر بوئین زهرا پرداخت.

وی با اشاره به اینکه بودجه شهرداری نسبت به سال قبل علی رغم ناملایمات رشد داشته، بیان داشت:  با تلاش مضاعف و جهادی اعضاء شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری، سال 97 کارها بخوبی پیش می رود.

وی ابراز داشت: بیش از دو سوم بدهی های شهرداری پرداخت شده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار بوئین زهرا عنوان نمود: درآمد های واصله شهرداری ها بسیار پایین است و حجم کار شهرداری با گستردگی های فراوان بر کسی پوشیده نیست؛ ولیکن شهرداری با مدیریت مالی و مدیریت هزینه ها و با تمام قوا در حال اجرای پروژه ها با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه می باشد.

شهردار بوئین زهرا در ادامه با تاکید بر اینکه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر توجه ویژه ای به مسائل فرهنگی-اجتماعی شهر دارند، بیان نمود: برگزاری اولین هفته نکوداشت بوئین زهرا با مشارکت فعالانه و گسترده شهروندان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، برگزاری جشن شب های آسمانی در ایام ماه مبارک رمضان برای اولین بار و برپایی تعداد 15 غرفه با هدف معرفی ظرفیت های مادی و معنوی شهر بوئین زهرا، برگزاری اولین جشنواره صبحانه سالم با هدف ترویج تغذیه سالم، ایجاد شور و نشاط و مشارکت بانوان در فعالیت های گروهی، ساخت و نصب تندیس شهید مدافع حرم الیاس چگینی، برگزاری اولین جشنواره آش ایرانی با استقبال بی نظیر و دور از انتظار بانوان و برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده تنها گوشه ای از اقدامات اجرا شده فرهنگی، هنری و ورزشی بوده و مشارکت فعالانه شهروندان مایه دلگرمی مسئولان برای استمرار برگزاری این برنامه ها شد.

شهردار بوئین زهرا سپس اجرای دهها پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی را هدیه مدیریت شهری به شهروندان قدرشناس بوئین زهرا دانست و گفت: پروژه احداث بوستان مالیات، پروژه احداث کتابخانه عمومی شهر، آغاز اجرای عملیات جاده سلامت به طول 6 کیلومتر با استفاده از بتن غلطکی و رنگی برای اولین بار در سطح استان قزوین، احداث پارک مهر، احداث پارک آموزش ترافیک،  پروژه زیرسازی، بتن ریزی و آسفالت بلوار شهید بهشتی  و پروژه بازپیرایی میدان مادر نمونه هایی از پروژه های اجرا شده می باشند.

در ادامه دکتر غیاثوند از زحمات شبانه روزی اعضاء شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری و از همکاری های مردم قدرشناس و فهیم بوئین زهرا تقدیر و تشکر نمود.

گزارش عملکرد یکساله شهرداری در قالب نشریه 16 صفحه ای پیام بوئین، بین نمازگزاران توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت امنیتی زیر را وارد نمایید *